Rekonstrukce

 

V případě rekonstrukce, stavebních úprav, přístavby a nástavby staršího objektu, je nejprve nutné provést důkladné zhodnocení stavu, v jakém se objekt nachází. Poté je zhodnocena proveditelnost požadovaných stavebních úprav a jejich přibližná finanční náročnost. Pak už následuje samotný proces návrhu úprav, aby stavba odpovídala současným požadavkům užívání.

Projekt pro rekonstrukci obvykle zpracováváme v rozsahu dokumentace pro stavební povolení s podrobněji rozpracovanými výkresy konstrukcí (zpravidla v měřítku 1:75).

 

Celý proces návrhu rekonstrukce lze rozdělit těchto základních bodů:

  • Zhodnocení stavby

Při úvodním zhodnocení na místě stavby lze odhalit viditelné závady objektu a hrubý rozsah potřebných prací. Zhodnocení je možno si objednat jako samostatnou službu v rámci rozhodování, zda se vůbec vyplatí objekt rekonstruovat.

  • Zaměření domu

Stávající výkresová dokumentace u starších budov buď neexistuje, nebo neodpovídá skutečnosti. Z tohoto důvodu je potřeba objekt nejdříve zaměřit, abyste získali představu o jeho skutečném stavu a potřebných úpravách.

  • Návrh úprav, vypracování studie

Cílem navrhovaných úprav je dosažení požadavků na užívání stavby a úspora na výdajích za energie. Návrh úprav probíhá formou konzultací a vypracování studie.

  • Zpracování projektové dokumentace

Dokumentace je zpracována v rozsahu pro získání stavebního povolení nebo ohlášení a dalších požadavků pro rekonstrukci stavby.

  • Jednání s úřady

Komunikace se stavebním úřadem a dalšími orgány státní správy při rekonstrukci domu je komplikovaná. Můžete využít našich zkušeností při zastupování investora k získání stavebního povolení.

 

Cena dokumentace - cenová nabídka je vypracována vždy bezplatně a individuálně na základě konkrétních požadavků investora.

 

pracovní doba:    pondělí - pátek    6:00 - 16:00

 

Kontakt

Ing. Jan Mácha

kancelář:
Josefa Hory 33
Dvůr Králové nad Labem
544 01

+420 604 858 112
IČ: 869 65 280

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode